Металоконструкції
вироби з металу, нержавійки, алюмінію

- Виготовлення виробів

- Зварювальні роботи

- Лазерна різка металу

- Гнуття металу

- Полімерне фарбування

Металоконструкції

Завод металоконструкцій в Україні – Авалонінвест пропонує своїм клієнтам доступні послуги виготовлення металоконструкцій. Металоконструкції це комплекс заходів які ми можемо здійснити для вирішення вашого завдання.


Переваги роботи з нами:

  • комплексні рішення виготовлення
  • Чесна ціна
  • терміни здачі
  • необхідна документація

Наші конструктора допоможуть вам правильно скласти технічне завдання для прорахунку металоконструкцій. Ми зацікавлені у співпраці і завжди раді новим клієнтам.

металлоконструкции

Послуги розділу металоконструкції:

  • Проектування металоконструкцій
  • Виготовлення металоконструкцій
  • Лазерне різання металу
  • Згинання металу
  • Зварювання металу, нержавіючої сталі, алюмінію
  • Порошкове фарбування

Комплексні рішення для будівництва, у виготовленні конструкцій і виробів з металу. Комплексний підхід компанії полягає в проектуванні, виробництві, а також монтажі металоконструкції. Все це значною мірою економить Ваш час і гроші. При цьому ви отримуєте повне задоволення від процесу.

Замовити металоконструкції в Києві-вигідно!

Якщо замовити металоконструкції в місті Київ-Ви економите гроші і час, розвинена інфраструктура міста Київ є і великим конкурентним середовищем для компаній професіоналів в сфері металоконструкцій а широкий вибір матеріалу породжує конкурентне середовище постачальників і хороші ціни на матеріали. Ми враховуємо ринкові показники при прорахунку металоконструкцій, вартість металоконструкцій фіксується в день публікації комерційної пропозиції на обумовлений термін для прийняття вами рішення.

Профільний напрямок компанії полягає в створенні металоконструкцій. Ми є виробником міцних сталевих конструкцій незалежно від того, призначені вони для збірних залів каркасного або арочного типу, для надбудов або прибудов будинків. У нас велика і професійна матеріально-технічна база, сучасне обладнання з обробки, а також команда висококваліфікованих фахівців, які в мінімальні терміни і максимально точно вирішать поставлене завдання.


Надійні металоконструкції від компанії Авалонинвест 

Процеси виробництва металоконструкцій мають складні характеристики, що стосуються часу, простору, маси, енергії, самоорганізації. Вони відображаються як багаторівнева, багатофакторна і Багатоцільова оптимізація. Але фахівці нашої компанії відмінно справляються з поставленими перед ними завданнями. І це не дивно, адже наша компанія більше 10 років займається професійним виробництвом і виготовленням виробів з металу. За цей час ми зарекомендували себе як надійного виробника і партнера на українському ринку. Нашими клієнтами стали не тільки Багатопрофільні компанії України, а й Європи. Вироби, які виходять з нашого заводу, відповідають найвищим стандартам якості, при цьому мають конкурентну вартість. 

металлоконструкции Киев

Конструкторський відділ нашого заводу ретельно перевіряє кожен виріб на предмет дефектів, тому ви можете не сумніватися в тому, що отримаєте товар першокласної якості. 

Якщо вам потрібні якісні та надійні металоконструкції Київ, замовляйте їх вже зараз на сайті нашої компанії. Ми підтримуємо наших клієнтів від аналізу їх потреб до введення в експлуатацію, технічного обслуговування та постійної оптимізації. Зв'язатися з нами ви зможете за вказаним на сайті номером телефону. 

Новинка
Лідери продажів
Відгуки про магазин Переглянути всі відгуки
4.9
Кількість відгуків6
star-y-icon.svg
95%
star-y-icon.svg
4%
star-y-icon.svg
0%
star-y-icon.svg
0%
star-y-icon.svg
0%
Ціна
Якість товару
Доставка
Оцінка магазину
user-icon.svg Олександр
2021-12-30 12:08:56
Не перший рік замовляємо каркаси для меблів - гарний підхід, конкурентна ціна, близько розташовані. Більш за все подобається, що виконують повний комплекс робіт що нам потрібно в одному місці...
user-icon.svg Ирина
2021-12-27 14:23:00
Часто заказываем лазерную резку нержавейки, вменяемая цена и сроки...
user-icon.svg Марина
2021-07-15 21:02:00
Спасибо за оперативный монтаж (это лестница в Гатном). Все как я хотела...
showmore-icon