Освітлювальні опори

Освітлювальні опори

Одним з дуже популярних, поширених і важливих виробів, які допомагають насичувати вулиці світлом, є металеві освітлювальні опори, які мають різні конструкції, дизайн, розміри і силові характеристики. Дані опори виготовляються з оцинкованого металу, який має стійкість до впливу корозії, а також інших факторів, що дозволяє використовувати їх де завгодно.

Изготовление осветительных опор

Виготовлення освітлювальних опор

Сучасне обладнання та якісні матеріали допомагають досягти відмінних результатів виробництва, які дадуть оптимальну міцність, зносостійкість і привабливість зовнішнього вигляду. На сьогоднішній день можна зустріти досить прикладів опор, які виконані з нержавіючої сталі, алюмінію, чавуну і в поєднанні заліза з бетоном. Завдяки невибагливості під час експлуатації, виробництво освітлювальних опор в Києві стало дуже популярним і затребуваним.

Освітлювальні опори мають дуже багато варіантів для застосування і освітлення:

1.автомобільних доріг, вулиць міст, дворів житлових будинків, площ, парків;

2.приватних територій, присадибних ділянок, спортивних майданчиків, стадіонів;

3.автостоянок, відкритих складів, заправних станцій.

Опори для освітлення поділяються на силові стовпи, не силові, вежі, освітлювальні щогли, а також вироби з сонячними батареями. Даний вид виробу відносно недорогий і відштовхується від вибору матеріалу і методу оцинковки. Завдяки сучасному обладнанню, опори можуть досягати великої висоти при оптимальній жорсткості і міцності.

Як замовити виготовлення металевих опор

Виготовлення освітлювальних опор на замовлення дає можливість самому вибрати матеріал для виробництва і надати креслення з необхідними розмірами. Також можна обумовити і дизайн опор, але головними все ж вважаються жорсткість і довговічність, активна електрохімічний захист і стійкість до корозії.

Переваги металевих опор дуже істотні:

1.конструкції володіють невеликою вагою;

2.спостерігається величезний період експлуатації;

3.безпека і невибагливість експлуатації;

4.сучасний зовнішній вигляд, підходить до будь екстер'єру та оточення;

5.нескладні варіанти установки і підведення кабелів.

Освітлювальні опори з металу дуже привабливі, а завдяки низькій вазі їх легко встановлювати. Дуже популярними вважаються гранчасті конічні опори, які мають величезну поширеність, завдяки своїй ефективності.

Освітлювальні опори в м. Київ - деякі поради:

Ціна на послугу Освітлювальні опори формується на підставі вашого ТЗ після прорахунку нашими менеджерами. Ми можемо гарантувати, що ціна для Освітлювальні опори не буде перевищувати середньоринкову в Києві, а якість вас порадує.

Як замовити послугу Освітлювальні опори в Києві

Замовити Освітлювальні опори у компанії Авалонінвест можна за телефонами в контактах, надіславши ТЗ на електронну пошту, або зв'язавшись з нами через месенджери.

Чому Київ замовляє Освітлювальні опори в Авалонінвест

Комплексне вирішення завдання у строк. Ми вирішуємо завдання металообробки і виготовлення виробів і конструкцій різної складності. Конструкторський відділ опрацьовує запити на якісному інженерному рівні.