Сходи на косоурі

Сходи на косоурі

В шикарних багатоповерхових будинках або котеджах з двома або трьома поверхами, необхідним атрибутом вважаються сходи, що виконують естетичну функцію і з'єднують верхні і нижні кімнати, а також ведуть у підвал. Сходи на косоурах виділяється популярністю, завдяки вишуканому зовнішньому вигляду і достатньою практичності.

лестница на косоурах

Сходи на одному косоуре

Косоур сходів є опорою і являє собою балку під нахилом, на яку монтуються сходинки. Сходи на одному косоуре використовується для установки невеликих розмірів виробів, а також в тих місцях, де навантаження на них буде невелика. Сходи на одному металевому косоуре передбачає розміщення не тільки з центру, але також і по відношенню до опорної стіни, без втрати функціональності.

лестница на одном косоуре

Металеві сходи на косоурах, незважаючи на наявність всього однієї опори, є міцною і надійною, витримуючи грунтовний вагу. Сходи на монокосоуре виготовляються в будь-якій формі і можуть бути:

1.прямими;

2.поворотними;

3.заокругленими;

4.спіралеподібними.

Виготовлення сходів на косоурах

Для правильної установки і подальшої стійкості, важливо провести правильні розрахунки і враховувати всі особливості приміщення. Виготовлення сходів на одному косоуре відбувається з використанням профільних труб або листового металу, які візуально можна і не відрізнити, але металевий лист надає відмінне різноманітність дизайну.

изготовление лестниц на косоурах

Сходи на двох косоурах вважається найпопулярнішою і має середні розміри, так як виріб з трьома опорами відрізняється шириною і можливість витримувати великі навантаження. Сходи на центральному металевому косоуре проводиться з використанням прямокутного і квадратного профілю, а щаблі прикріплюються на кронштейни, привариваемые до опори.

металлическая лестница на одном косоуре

Як замовити сходи на косоурах

Виготовлення сходів на косоурах виділяється важливістю у вигляді відмінної популярності, при цьому не важливо ламаний косоур, прямий або заокруглений. Металеві сходи на одному косоуре відмінно підходить для невеликих приміщень, забезпечуючи відмінну надійність і практичність. При цьому, косоури металеві ціна, яких не відрізняється завищеними показниками, є досить поширеними і для великих будівель.

лестница на косоуре из металла

Металеві косоури для сходів можна замовити в багатьох місцях, що спеціалізуються на їх виробництві. Конструкція сходів на металевих косоурах більш надійна порівняно з іншими, сходинки не скриплять і ще однією перевагою виділяється досить простий монтаж.

лестница на монокосоуре


Сходи на косоурі в м. Київ - деякі поради:

Ціна на послугу Сходи на косоурі формується на підставі вашого ТЗ після прорахунку нашими менеджерами. Ми можемо гарантувати, що ціна для Сходи на косоурі не буде перевищувати середньоринкову в Києві, а якість вас порадує.

Як замовити послугу Сходи на косоурі в Києві

Замовити Сходи на косоурі у компанії Авалонінвест можна за телефонами в контактах, надіславши ТЗ на електронну пошту, або зв'язавшись з нами через месенджери.

Чому Київ замовляє Сходи на косоурі в Авалонінвест

Комплексне вирішення завдання у строк. Ми вирішуємо завдання металообробки і виготовлення виробів і конструкцій різної складності. Конструкторський відділ опрацьовує запити на якісному інженерному рівні.