Ангари

Ангари

Ангари – це металева конструкція, швидкомонтована будівля яке складається з металевого каркаса. Каркас ангара може бути оснащений стінами як зі звичайного профнастилу, сендвіч-панелей з утеплювачем так і склопакетами або навіть тентовыми навісами. Дах і стіни ангарів монтується за допомогою зварних швів або на кріпильні елементи і високоміцні болти - це дозволяє монтувати ангари в сильну спеку або лютий мороз. Каркасне будівництво заощадить Ваш час і гроші. Розглядаються різні технології монтажу, з фундаментом і без, розбірні та стаціонарні. Так само ангари можна виготовити за особистим проектом і побажань. Компанія Авалонинвест з радістю допоможе втілити Ваш найсміливіші проекти - готові до експлуатації ангари.


Будівництво ангарів

Є кілька технологій будівництва ангарів. Використовують каркасну конструкцію з огороджувальної поверхнею стін і покрівлі. Будівництво ангарів починається з розробки проекту і затвердження його замовником. Підготовка майданчика і влаштування фундаменту дуже важливий початковий етап, монтаж ангарів на підготовлений фундамент здійснюється за допомогою автокрана та фахівців монтажників, які здійснюють з'єднання методом зварювання або болтових з'єднань. Будівництво ангарів так само супроводжується монтажем перекриття, сендвіч-панелей або інших стінових конструкцій. За бажанням замовника здійснюється розводка внутрішніх і зовнішніх мереж, водопровід, каналізація, електрика.


Виготовлення ангарів

Потужності компанії Авалонинвест дозволяють надавати послуги виготовлення ангарів будь-яких розмірів, типів і конфігурацій. Наші фахівці зроблять ангар під ключ починаючи з проекту ангара і ескізу до розводки інженерних мереж всередині готового ангара. Так само можливе виготовлення окремих конструктивних елементів або реконструкція та перепланування вже готового ангара. Телефонуйте і ми разом знайдемо рішення поставленої задачі.


Проектування ангарів

Якщо Вас не влаштовують типові конструкції і конфігурації ангарів, послуга проектування ангарів може бути вам цікава. Компанія Авалонинвест має досвід проектування ангарів а так само надає повний комплекс послуг по будівництву та монтажу ангарів різного ступеня складності. У комплекс послуг входить розробка документації креслення КМ і КМД, а так само виробляємо подальший супровід по монтажу та будівництва ангарів.

Швидкоспоруджувані ангари

Все більшої популярності набирає 'легке будівництво', одним з видів є швидкоспоруджувані ангари. Ангари виготовлені за допомогою легких металевих конструкцій мають дуже багато переваг перед іншими типами цих конструкцій. Це як невелика вага конструктивних частин так і легкість їх транспортування, що не мало важливо, адже на транспорт і техніку для монтажу важких конструкцій йде багато часу і матеріальних затрат. Швидкоспоруджувані ангари не вимагають мокрих робіт та іншої внутрянки. Не можна забувати про вартість металу - в легких конструкціях його в рази менше, відповідно ціна самого ангара буде менше. І це не всі переваги швидкомонтованих ангарів, телефонуйте нам і ми проконсультуємо Вас з усіх питань монтажу металоконструкцій.

Ангари в м. Київ - деякі поради:

Ціна на послугу Ангари формується на підставі вашого ТЗ після прорахунку нашими менеджерами. Ми можемо гарантувати, що ціна для Ангари не буде перевищувати середньоринкову в Києві, а якість вас порадує.

Як замовити послугу Ангари в Києві

Замовити Ангари у компанії Авалонінвест можна за телефонами в контактах, надіславши ТЗ на електронну пошту, або зв'язавшись з нами через месенджери.

Чому Київ замовляє Ангари в Авалонінвест

Комплексне вирішення завдання у строк. Ми вирішуємо завдання металообробки і виготовлення виробів і конструкцій різної складності. Конструкторський відділ опрацьовує запити на якісному інженерному рівні.