Лазерна перфорація

Лазерна перфорація

Лазерна перфорація металу це послуга пробивання і вирізування масиву отворів в листовому металу методом лазерного різання.

Чим гарний метод лазерної перфорації - форма отворів нічим не обмежена. Отвори можуть бути як стандартної форми - круглі, квадратні, трикутні, шестигранні, так і довільної форми, будь це хмаринка або смайлик.

лазерная перфорация металла

Перфорація методом лазерного різання дозволяє виконати людую послідовність різних форм отворів у листі металу, оцинкування, нержавіючої сталі або алюмінію.

лазерная перфорация листового металла

Замовити послугу різання отворів в аркуші металу можна зателефонувавши нашим менеджерам по телефону або надіслати запит на електронну пошту в контактах.

Лазерна перфорація в м. Київ - деякі поради:

Ціна на послугу Лазерна перфорація формується на підставі вашого ТЗ після прорахунку нашими менеджерами. Ми можемо гарантувати, що ціна для Лазерна перфорація не буде перевищувати середньоринкову в Києві, а якість вас порадує.

Як замовити послугу Лазерна перфорація в Києві

Замовити Лазерна перфорація у компанії Авалонінвест можна за телефонами в контактах, надіславши ТЗ на електронну пошту, або зв'язавшись з нами через месенджери.

Чому Київ замовляє Лазерна перфорація в Авалонінвест

Комплексне вирішення завдання у строк. Ми вирішуємо завдання металообробки і виготовлення виробів і конструкцій різної складності. Конструкторський відділ опрацьовує запити на якісному інженерному рівні.