Розпашні ворота

Ворота розпашні це дві симетричні відносно один одного віконниці які кріпляться на петлі рами воріт. Віконниці можуть являти собою як металевий каркас обшитий деревом, профнастилом або іншими панелями так і орні ворота суцільнометалеві. Створи воріт можуть відкриватися як в одну зі сторін так і в обидві сторони по Вашому техзаданию. Розпашні ворота металеві - це гарантія якості і безпеки на багато років

Ми пропонуємо Вам виготовити і змонтувати металеві розпашні ворота за Вашим техзаданию. Телефонуйте та надсилайте креслення нам на електронну адресу, зазначену в розділі Замовити металоконструкції.


Металеві розпашні ворота користуються величезним попитом на підприємствах, а також в гаражних кооперативах. Це пояснюється високим рівнем якості таких виробів.

Захистити від дощу може і навіс, а від вітру – перегородка, але тільки ворота розпашні з металу зможуть забезпечити належний рівень безпеки. Чому саме з металу? Тому що метал – це надійний матеріал, сучасні способи фарбування порошковою фарбою роблять вироби несприйнятливими до корозії і іржі. Такі вироби будуть справно служити кілька десятків років.


Види розпашних воріт

  • Розпашні ворота гратчасті - міцні стійкі розпашні ворота, виготовлені з металевого пруту й каркаса, має відмінний зовнішній вигляд.
  • Розпашні ворота цільні - металеві розпашні ворота каркас яких обшитий листовим металом, деревом, профнастилом або іншим матеріалом на Ваш вибір.
  • Розпашні ворота утеплені - це ворота розпашні які встановлюються в приміщеннях де потрібно зберігати температуру, щоб мінімізувати тепловтрати при виготовленні таких розпашних воріт застосовують утеплювач.

Ворота розпашні автоматичні

Один з найпопулярніших видів воріт в Україні - ворота розпашні автоматичні. Це стильно, модно, сучасно. Зручність таких воріт незаперечно, адже не потрібно відкривати ворота вручну потім виходити з машини і знову закривати ворота, а по приїзді додому повторити цю процедуру. Автоматичні ворота розпашні - вирішують цю проблему раз і на завжди. Тепер за допомогою пульта за якихось 5-10 секунд Ваші ворота будуть відкриті. Важливим фактором для автоматичних воріт є вага і конструкція стулок і звичайно ж правильність монтажу воріт та автоматики.

Компанія Авалонинвест виготовить ворота розпашні автоматичні і професійно змонтує за місцем призначення із встановленням автоматики з гарантією! Телефонуйте нам.

Виготовлення розпашних воріт на замовлення

Виготовлення розпашних воріт можна замовити з додатковим утепленням або без нього. Є різні варіації форм і розмірів: в одній із стулок розсувних можливий монтаж хвіртки, підбір замкового механізму зробить ворота надійним захисником гаража. Крім цього, можливі різноманітні варіанти оздоблення виробу всередині.

На виробництві нашої компанії можна замовити виготовлення воріт за персональним розмірам. Таким чином, вони будуть точно підходити до дверного прорізу, навіть якщо він буде нестандартного розміру. Замірник компанії допоможе правильно зробити всі виміри. Якщо потрібно виготовити розпашні ворота з утепленням, можна вибрати тип утеплювача. Також можлива обшивка внутрішньою обробкою ОСБ іл вагонкою – це значно поліпшить зовнішній вигляд виробу.

Щоб зробити замовлення в Авалонинвест, потрібно зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону. Менеджер підприємства прийме вашу заявку і допоможе розібратися з додатковими можливостями розпашних воріт.

Розпашні ворота в м. Київ - деякі поради:

Ціна на послугу Розпашні ворота формується на підставі вашого ТЗ після прорахунку нашими менеджерами. Ми можемо гарантувати, що ціна для Розпашні ворота не буде перевищувати середньоринкову в Києві, а якість вас порадує.

Як замовити послугу Розпашні ворота в Києві

Замовити Розпашні ворота у компанії Авалонінвест можна за телефонами в контактах, надіславши ТЗ на електронну пошту, або зв'язавшись з нами через месенджери.

Чому Київ замовляє Розпашні ворота в Авалонінвест

Комплексне вирішення завдання у строк. Ми вирішуємо завдання металообробки і виготовлення виробів і конструкцій різної складності. Конструкторський відділ опрацьовує запити на якісному інженерному рівні.