Альтанки

Альтанки

Багато власників заміських будинків і котеджів мріють купити альтанку металеву, яка допоможе додати індивідуальності і ще більшої привабливості ділянки, надаючи шикарне, затишне місце для відпочинку на свіжому повітрі. Крім того, в такому прекрасному містечку можна приймати гостей, проводити урочисті заходи і навіть ділові зустрічі на найвищому рівні.

Альтанки з металу і полікарбонату

Конструкції споруд бувають різної складності, а установка проводиться самостійно або можна купити альтанку Київ, з доставкою та монтажними роботами, що здійснюються професійними фахівцями. Другий варіант більш кращий, адже майстри мають великий досвід робіт і не допустить помилок, які ведуть до проблем в процесі експлуатації.

Металеві альтанки купити можна в збірному або розбірному форматі, однак краще збирати конструкцію з деталей, що в принципі не складно, а навпаки допомагає надійно закріпити споруда, для оптимальної стійкості при впливі будь-яких негативних факторів.

Альтанки з металу і полікарбонату мають ряд відмінних переваг:

1.високі показники міцності, яких достатньо для витримування механічних навантажень і відсутності можливості деформування при просідання фундаменту;

2.довговічний термін експлуатації, досягає 25 і вище років;

3.вогнетривкість і пожежобезпечність;

4.прекрасна сполучуваність з іншими матеріалами.

На відміну від інших видів матеріалів, за металевими спорудами не потрібен особливий догляд, а вони служать набагато довше.

Металеві альтанки доставка та монтаж

Купити альтанку з металу можна двох основних видів: стаціонарні та тимчасові. Перший варіант є капітальною спорудою, яка зводиться на постійній основі, відкритого або закритого типу. Монтаж альтанок такого виду відбувається на стрічковому фундаменті або стовпчастому.

При тимчасовому варіанті, встановлення альтанок має розбірний вигляд і здійснюється на грунті, з можливістю подальшого розбирання або транспортування в інше місце. Цей вид дуже зручний навіть при перевезенні на далекі відстані, адже для цього не потрібен спеціальний транспорт і техніка, у вигляді детального розбору всієї конструкції незалежно від складності. Тому металеві альтанки – це відмінний вигляд для заміських будинків, який підійде будь екстер'єру, прикрашаючи його і надаючи якісне місце для відпочинку.