Обшивка колон

Обшивка колон

Компанія 'Авалонинвест' вже досить довгий час надає свої послуги пов'язані з виробництвом і продажем металевих виробів. Обшивка колон нержавіючою сталлю різноманітної висоти, діаметра та габаритів може допомогти оновити і поліпшити дизайн колон.

Облицювання колон металом – це красиво

Облицювання колон металом однозначно красиво і привабливо, а також дозволяє прибрати або приховати всі видимі дефекти. У комплексі з цікавим дизайном, а також світловим оформленням, це допоможе надати приміщенню солідного і прекрасного візуального ефекту.

Обшивка колон металом відбувається з використанням листової нержавіючої сталі, має товщину від 0.5 до 1.5 міліметрів, а початковий етап передбачає розробку додаткового каркаса з чорних металів. Так як колони бувають різноманітних видів, такими ж підводять і листи металу: круглі, квадратні, прямокутні, рідше всього трикутні і овальні.

Облицювання колон металом дозволяє оформити колони в сучасному стилі, а також зробити їх постійними і стійкими до різноманітних механічних пошкоджень і особливо до корозії. Такий варіант оформлення вже давно отримав визнання, тому використовується не тільки для колон, але і холів, аеропортів та інших приміщень. Ці конструкції можуть проводитися з кольорової, шліфованої, дзеркальною і текструированной сталі.

Замовити виготовлення нержавіючих колон

Всі такі варіанти для оформлення дуже красиві і функціональні, а також довговічні і дуже практичні. Дуже важливими вважаються також і міцність, зносостійкість і надійність. Обрамлення колон нержавіючою сталлю недешеве задоволення, але враховуючи всі переваги та позитивні сторони, це скоріше інвестиція, яка в майбутньому окупається на всі сто відсотків.

Нержавіючий метал добре піддається обробці, штампування і вальцевании, а монтаж не вимагає вживання спеціальної техніки чи висококваліфікованих фахівців.

При замовленні обшивки колон нержавіючою сталлю, компанія 'Авалонинвест' піклується і враховує всі побажання своїх клієнтів. Послуги складаються з виробництва і монтажу даних конструкцій, обробки металу, гнуття та різання, зварювальних робіт і багато чого іншого. Цей комплекс робіт дозволить оформити все в потрібному вигляді, який буде радувати протягом багатьох років. Конструктори допоможуть підібрати потрібний колір і форму, що дасть виключно індивідуальний продукт, прибавляющий приміщенню особливої естетичності.

Обшивка колон в м. Київ - деякі поради:

Ціна на послугу Обшивка колон формується на підставі вашого ТЗ після прорахунку нашими менеджерами. Ми можемо гарантувати, що ціна для Обшивка колон не буде перевищувати середньоринкову в Києві, а якість вас порадує.

Як замовити послугу Обшивка колон в Києві

Замовити Обшивка колон у компанії Авалонінвест можна за телефонами в контактах, надіславши ТЗ на електронну пошту, або зв'язавшись з нами через месенджери.

Чому Київ замовляє Обшивка колон в Авалонінвест

Комплексне вирішення завдання у строк. Ми вирішуємо завдання металообробки і виготовлення виробів і конструкцій різної складності. Конструкторський відділ опрацьовує запити на якісному інженерному рівні.