Таблички і вивіски

Таблички і вивіски

Вам потрібно вирізати вивіску, табличку або напис з металу на лазері, тоді ви зайшли на правильний сайт.

Надаємо послугу лазерного різання металевих табличок і вивісок з будь-якого металу.

лазерная резка вывесок и табличек из металла

Таблички з нержавіючої шліфованої сталі, полірованої або матовою вирізати лазером з листа нержавіючої сталі у нас можливо просто зателефонувавши і зробивши замовлення.

Якщо вам потрібна барвиста вивіска чи табличка, тоді ми запропонуємо вам вирізати її лазером з чорного металу і пофарбувати в порошкову фарбу в будь-який колір по каталогу RAL.

лазерная резка вывесок из металла

Якщо ваша табличка складається тільки з букв, її можна вирізати як цілісний елемент або кожну букву окремо.

лазерная резка табличек из металла

Так само є варіанти трафаретних вивісок, коли при лазерній різці вивіска являє собою трафарет, текст та інші контури є отворами.

таблички из металла

Таблички і вивіски в м. Київ - деякі поради:

Ціна на послугу Таблички і вивіски формується на підставі вашого ТЗ після прорахунку нашими менеджерами. Ми можемо гарантувати, що ціна для Таблички і вивіски не буде перевищувати середньоринкову в Києві, а якість вас порадує.

Як замовити послугу Таблички і вивіски в Києві

Замовити Таблички і вивіски у компанії Авалонінвест можна за телефонами в контактах, надіславши ТЗ на електронну пошту, або зв'язавшись з нами через месенджери.

Чому Київ замовляє Таблички і вивіски в Авалонінвест

Комплексне вирішення завдання у строк. Ми вирішуємо завдання металообробки і виготовлення виробів і конструкцій різної складності. Конструкторський відділ опрацьовує запити на якісному інженерному рівні.