ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

ЯК МОЖЛИВО ОБМІНЯТИ АБО ПОВЕРНУТИ ТОВАР?


Так, згідно Закону України «Про захист прав споживачів» клієнти нашої компанії можуть протягом 14 днів з моменту покупки повернути придбані товари, за умови виконання всіх норм передбачених Ст.9 Закону Про захист прав споживачів. 

З ПИТАНЬ ПОВЕРНЕННЯ / ОБМІНУ ТОВАРУ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ


+38 (097) 390-10-10

ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ


Не приймаються до повернення товари, що мають індивідуальні характеристики або були завезені за індивідуальним замовленням для клієнта, тонована продукція, товари з розпродажу, а також товар, проданий як некондиційний.

Також на товари діють наступні обмеження при поверненні:

Будівельні та оздоблювальні матеріали, що відпускаються в метражах підлягають поверненню кратно упаковці

Сухі будівельні суміші підлягають поверненню тільки за умови збереження споживчих якостей, відсутності скам'янілості

Плитка приймається кратно упаковці, за умови збереження належного товарного вигляду (відсутності пошкоджень)

Товар, який має термін придатності, приймається на повернення, якщо до кінця реалізації залишилося не менше одного місяця

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ПОВЕРНЕННЯ:

  • Заява про обмін або повернення товару
  • Паспорт або інший документ, що підтверджує вашу особу
  • Товарний чек, або рахунок-фактуру (якщо ви розраховувалися готівкою)
  • Оригінал банківської картки і сліп-чек (якщо ви платили по онлайн-системі)

ДЛЯ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ЮРИДИЧНА ОСОБА АБО ФОП МАЄ НАДАТИ:


  • Накладну на повернення Товару з круглою печаткою компанії, де вказано її реєстраційний номер
  • Лист на повернення коштів на фірмовому бланку з круглою печаткою компанії, яка повертає товар
  • Видаткову накладну (копію)

Товар, що повертається, належної якості

У накладній на повернення повинні бути вказані інформація про компанію, яка повертає товар, її реквізити і кому він повертається. Номенклатура і вартість товару повинні повністю збігатися з назвою і вартістю у видатковій накладній, яка була видана разом з товаром.

Лист на повернення коштів має бути встановленого зразка на фірмовому бланку компанії з круглою печаткою.

Повернення товару через перевізника "Нова Пошта", "Міст Експрес" або "Делівері" можливо тільки після перевірки правильності заповнення документів.

Наша компанія залишає за собою право перевірити товар на цілісність і якість, а також відмовити в поверненні в разі пошкодження, наявності ознак користування товаром або невірно наданих документів на повернення.