Візки

Візки

Виготовлення візків з нержавіючої сталі і алюмінію є дуже затребуваним і популярним процесом, який вимагається для багатьох сфер діяльності. Візки із металу виділяються міцністю, практичністю і надійністю при перевезенні невеликих вантажів на складах і в супермаркетах.

Виготовлення візків з металу

Металеві візки для магазинів, складів, цехів, відрізняються високою зносостійкістю, а також не потребують постійного догляду або технічному обслуговуванні. Головна їх завдання – перевезення дрібних і середніх товарів, піддонів та інших різноманітних вантажів не невеликі відстані. При цьому спостерігається легкість управління навіть при повному завантаженні, а основні сфери використання, наступні:

1.склади, цехи;

2.оптові бази, логістичні підприємства;

3.аграрні та інші промислові підприємства;

4.медицина, лабораторії;

5.готелі, ресторани;

6.будівельні майданчики, виробництво.

Візки для піддонів мають поширене застосування на великих виробництвах, володіючи максимальним комфортом при використанні з достатніми можливостями.

тележки из металла

Основною перевагою металевих візків є надійність, а з додаткових можна виділити такі:

1.невеликі розміри;

2.маневреність і можливість пересування по багатьом маршрутами де не проїде спеціальна техніка;

3.легкість і невибагливість в догляді – досить перевіряти колеса на наявність сміття і змащувати їх;

4.невисока вартість;

5.міцність, практичність.

Як замовити виготовлення візків

У наш час завдяки відмінному та досить потужному обладнання, замовити виготовлення візків з нержавіючої сталі може кожен бажаючий, надавши компанії виробнику індивідуальні креслення або проект. Перед цим потрібно визначити якою буде обсяг товаропотоку, варіанти упаковки продукції та її розміри, після чого можна оформляти металеві візки на замовлення.

изготовление тележек из металла

Такі конструкції з металу невибагливі до негативних погодних умов і демонструють прекрасну тривалість експлуатації при різних навантаженнях, в приміщенні або на вулиці. При необхідності можна покрити візок порошковою фарбою, що забезпечити привабливості зовнішньому вигляду, а також додатково захистить від корозії.

Тому при необхідності зручного і функціонального перевізника, який здатний транспортувати досить різноманітного вантажу, варто вибрати металеві візки, що володіють прекрасними властивостями і зносостійкістю.

Візки в м. Київ - деякі поради:

Ціна на послугу Візки формується на підставі вашого ТЗ після прорахунку нашими менеджерами. Ми можемо гарантувати, що ціна для Візки не буде перевищувати середньоринкову в Києві, а якість вас порадує.

Як замовити послугу Візки в Києві

Замовити Візки у компанії Авалонінвест можна за телефонами в контактах, надіславши ТЗ на електронну пошту, або зв'язавшись з нами через месенджери.

Чому Київ замовляє Візки в Авалонінвест

Комплексне вирішення завдання у строк. Ми вирішуємо завдання металообробки і виготовлення виробів і конструкцій різної складності. Конструкторський відділ опрацьовує запити на якісному інженерному рівні.