Каркас столу

Меблі є невід'ємною частиною людського побуту ще з часів, коли люди тільки починали створювати власні житла. В різні часи існувала різна меблі, різні вимоги до неї. Але у всі епохи головними вимогою до меблів були міцність і надійність на довгі роки, адже вартість постійного ремонту, або ж придбання нових меблів дуже дороге задоволення. Металевий каркас для столу це надійність і стиль.

Виготовлення металевих каркасів столів

Тривалий час столи складалася практично повністю з дерева, що не давало належної надійності покупцеві на довгі роки використання і без проблемної експлуатації.

каркас стола из металла

Згодом же, почалося виробництво столів з каркасами, які, завдяки залізній, алюмінієвого, сталевого основі, дозволяють в рази збільшити тривалість експлуатації столів і інших меблів.

каркас металлического стола

А так само прискорити виробництво і надати великий вибір металевих столів покупцям. Ми виробляємо виготовлення металевих каркасів столів швидко і якісно.

Види каркасів столів з металу, які ми виготовляємо

Компанія «Avaloninvest» пропонує своїм покупцям вибір металевих каркасів для столів з різних матеріалів. Кожен з варіантів каркасів відрізняється один від одного, а саме:

каркас столу з металу класичний варіант, вони прості, надійні і робляться не на один рік.

каркас столу з алюмінію більш м'який і доступний варіант металу, але від цього не менш надійний.

каркас столу з нержавійки стійкий до промоканию і буде корисний в таких місцях як кухня, підвали та інші місця з підвищеною вологістю.

металлический каркас стола

Як замовити каркас столу з металу

Замовити каркас столу з металу краще всього в компанії, яка займається обробкою і будівництвом металоконструкцій. Адже якщо компанія практикує створення різних металевих конструкцій, масове виготовлення каркасів столів з металу оптом не буде проблемою і буде додатковою гарантією якості продукції. Масове виробництво актуально для різних ресторанів, їдалень, магазинів і практично всіх видів закладів, адже стіл це така річ, якої знайдеться застосування скрізь.

изготовление каркасов столов из металла

Так само, якщо у покупця немає необхідності у великій партії металевих столів то можна зробити виготовлення каркасів столів з нержавіючої сталі на замовлення у випадках, коли є необхідні умови, або ж замовити виготовлення каркасів столів з алюмінію, якщо немає ніяких особливостей експлуатації. Такий варіант буде більш прийнятний, у разі покупки меблів додому або ж створення певних атмосфери і стилю в закладі.

Каркас столу в м. Київ - деякі поради:

Ціна на послугу Каркас столу формується на підставі вашого ТЗ після прорахунку нашими менеджерами. Ми можемо гарантувати, що ціна для Каркас столу не буде перевищувати середньоринкову в Києві, а якість вас порадує.

Як замовити послугу Каркас столу в Києві

Замовити Каркас столу у компанії Авалонінвест можна за телефонами в контактах, надіславши ТЗ на електронну пошту, або зв'язавшись з нами через месенджери.

Чому Київ замовляє Каркас столу в Авалонінвест

Комплексне вирішення завдання у строк. Ми вирішуємо завдання металообробки і виготовлення виробів і конструкцій різної складності. Конструкторський відділ опрацьовує запити на якісному інженерному рівні.