Огорожі

Огорожі

Лазерне різання елементів огорожі і огорожі з листового металу з будь-яким орнаментом, малюнком, перфорацією і формою отворів.

Дизайн огорож для лазерного різання можна підібрати з готових шаблонів або замовити розробку векторного креслення за вашими ескізами.

лазерная резка элементов забора

Розкрій листового металу для забору і огородження проводиться з обраного вами матеріалу, це можуть бути листи алюмінію, нержавіючої сталі або з чорного металу, якщо ви надалі плануєте фарбувати його порошковою фарбою. Послуги порошкового фарбування секцій огорож так само виконуються на нашому виробництві

лазерная резка элементов ограждений

Секції парканів та огорож з елементами лазерної перфорації дуже стильно і незвично виглядають.

забор с перфорацией

Так само популярним видом послуги є лазерна різка огорож сходів та перил за дизайн проектам будь-якої складності контуру малюнка.

лазерная резка перил и лестниц

Замовити послугу лазерного різання секцій і елементів огорожі можна зателефонувавши нашим менеджерам для обговорення деталей або вислати на нашу електронну адресу векторний макет або креслення дизайну вашого огорожі або огорожі.

лазерная резка ограждений


Огорожі в м. Київ - деякі поради:

Ціна на послугу Огорожі формується на підставі вашого ТЗ після прорахунку нашими менеджерами. Ми можемо гарантувати, що ціна для Огорожі не буде перевищувати середньоринкову в Києві, а якість вас порадує.

Як замовити послугу Огорожі в Києві

Замовити Огорожі у компанії Авалонінвест можна за телефонами в контактах, надіславши ТЗ на електронну пошту, або зв'язавшись з нами через месенджери.

Чому Київ замовляє Огорожі в Авалонінвест

Комплексне вирішення завдання у строк. Ми вирішуємо завдання металообробки і виготовлення виробів і конструкцій різної складності. Конструкторський відділ опрацьовує запити на якісному інженерному рівні.