Вироби з труб

Вироби з труб

Вироби з профільної труби є відмінним напрямком виробництва металоконструкцій. Профільна труба має досить широкий спектр застосування, відмінну якість і надійність з неї изготававливают .

Вироби з круглої труби

Вироби з круглої труби зазвичай застосовуються для прокладки різноманітних трубопроводів, хоча можуть використовуватися і для побудови стійок з каркасами. Також можливі варіанти виготовлення стільців, меблевих стінок і садових гойдалок.

Окремо виділяється виготовлення труб потрібного профілю саме з готових круглих труб, використовуючи нескладні вальці. У практиці досить часто використовуються такі варіанти, але вони добре підходять для нескладних конструкцій, тому як для будівництва застосовувати їх не рекомендується.

Куди краще вживається профільна труба, яка має переріз, що відрізняє її від круглих. Виділяються наступні варіанти перерізу металевих труб:

  • квадратне;
  • прямокутна;
  • кругле.

Найбільш популярний виготовлення виробів з профільної труби з металу, нержавіючого металу або алюмінієвої профільної труби, але на даний момент можливі варіанти вуглецевої або низьколегованої сталі.

Виготовлення виробів з круглої металевої труби, нержавіючої або алюмінієвої круглої труби шляхом подальшої холодної або гарячої деформації, дозволяє отримати відмінні профільні труби, які можна здійснити таким чином:

  • використовуючи заготовки, згинаючи і зварюючи до необхідного діаметра;
  • подача заготовки в формувальний верстат, де виріб деформується до потрібної форми і перерізу;
  • термообробка з контролем зварних швів, для зняття механічного напруги.

Профільна труба дуже поширена і популярна у будівництві – з цього приладу можна зводити несучі конструкції, тому як міцність і надійність не гірше залізобетонних ферм. Вартість при цьому значно менше останніх, бо це вважається оптимальним варіантом.

Як замовити вироби з профільних і круглих труб

Компанія 'Авалонинвест' має безліч різноманітних варіантів виробів з металевих труб круглого, прямокутного і квадратного перерізу, які також можна замовити під свої параметри, креслення або ескізи. При цьому переваги користування виробами з металевих труб очевидні:

  • досить простий монтаж;
  • довготривалий строк служби;
  • невелика вага при високій міцності та ефективності.

Також при замовленні, вказуючи усі точні параметри можна домогтися оптимального результату, а також не витрачати час та кошти на подальші турботи з виробами стандартних розмірів.

Вироби з труб в м. Київ - деякі поради:

Ціна на послугу Вироби з труб формується на підставі вашого ТЗ після прорахунку нашими менеджерами. Ми можемо гарантувати, що ціна для Вироби з труб не буде перевищувати середньоринкову в Києві, а якість вас порадує.

Як замовити послугу Вироби з труб в Києві

Замовити Вироби з труб у компанії Авалонінвест можна за телефонами в контактах, надіславши ТЗ на електронну пошту, або зв'язавшись з нами через месенджери.

Чому Київ замовляє Вироби з труб в Авалонінвест

Комплексне вирішення завдання у строк. Ми вирішуємо завдання металообробки і виготовлення виробів і конструкцій різної складності. Конструкторський відділ опрацьовує запити на якісному інженерному рівні.