Котли

Котли

Одним з провідних напрямків компанії Авалонинвест є виробництво твердопаливних котлів. Головна мета – заміщення дорогого газу альтернативними видами палива, такими як деревина і вугілля. А так само забезпечення не газифікованих регіонів та населених пунктів. Ми виробляємо якісні твердопаливні котли, що працюють на економічному вигляді паливі. Виготовлення твердопаливних котлів високоефективних і економних, які поєднують в собі всі перевірені і нові технології - ось наша перевага.


Виробництво котлів на твердому паливі в Україні

На сьогоднішній день виготовлення твердопаливних котлів українського виробництва ні чим не поступаються закордонним моделям, а в деяких параметрах є більш ефективними. Переваги твердопаливних котлів заслужено здобувають левову частку ринку і исползуются як в заміських будинках і дачах так і промислових та виробничих будівлях

Виготовлення твердопаливних котлів

Така послуга як виготовлення твердопаливних котлів не перший рік надається нашою компанією. У нас вже відпрацьована технологія оптимізації процесів горіння для збільшення тепловіддачі і її тривалості. Купити твердопаливний котел у нас - значить забезпечити собі довгі роки бесхлопотного використання якісного обладнання.

При виготовленні твердопаливних котлів використовуються тільки якісні матеріали і комплектуючі для максимальної ефективності котлів. Матеріали для виготовлення котлів розраховані на десятиліття роботи твердопаливного котла.

Потужність твердопаливних котлів нашого виробництва від 24 до 100 кВт

На виготовлення твердопаливних котлів ціна у нас дуже прийнятна - телефонуйте, і ми відповімо на всі питання.

Котли в м. Київ - деякі поради:

Ціна на послугу Котли формується на підставі вашого ТЗ після прорахунку нашими менеджерами. Ми можемо гарантувати, що ціна для Котли не буде перевищувати середньоринкову в Києві, а якість вас порадує.

Як замовити послугу Котли в Києві

Замовити Котли у компанії Авалонінвест можна за телефонами в контактах, надіславши ТЗ на електронну пошту, або зв'язавшись з нами через месенджери.

Чому Київ замовляє Котли в Авалонінвест

Комплексне вирішення завдання у строк. Ми вирішуємо завдання металообробки і виготовлення виробів і конструкцій різної складності. Конструкторський відділ опрацьовує запити на якісному інженерному рівні.