Металевий паркан

Металевий паркан

Виготовлення будь-яких видів металевого паркану на замовлення:

  • Паркан з профнастилу
  • Паркан із сітки рабиця
  • Огорожа з металевих прутів
  • Паркан з цільного листа металу
  • Паркан з металевого штахетника
  • інші види огорож з металу


Металеві паркани здобули популярність завдяки доступності і простоті монтажу. Огорожу будівлі парканом, в наші дні - це необхідність, при будівництві будь-якого житла це насамперед зажита від проникнення і чужих очей. Металевий паркан надійно, міцно і довговічно. Сьогодні паркани з металу ви можете зустріти скрізь, як заміські будинки так і офісні будівлі в центрі міста.

Якщо Вас цікавить виготовлення металевого паркану тоді дзвоніть за телефоном, вказаним в контактах на нашому сайті і наш фахівець відповість на всі Ваші запитання.

Виготовлення металевого паркану

Виготовлення огорожі з металу це простіше, ніж Вам здається - варто лише набрати наш номер і зробити замовлення, Вам виїдуть на замір, обговорять деталі і ескіз майбутньої огорожі і залишається лише чекати виготовлення. Виготовлення забору займає не багато часу, тільки якщо у Вас володіння не вимірюються гектарами. Монтаж металевого паркану можна починати, як тільки ми його виготовимо і проведемо лакофарбові роботи. У нас є вся необхідна техніка та транспорт для монтажу огорожі.

Монтаж металевого паркану

Монтаж паркану проводиться нашими фахівцями в зручний для Вас час. Після прийняття замовлення в роботу ми в короткі терміни виїжджаємо на місце робимо розмітку і заливаємо стовпчики майбутнього паркану, для установки готових секцій на вже застиглі стовпчики. Сам процес установки секцій не займає багато часу. Якщо у Вас на ділянці відсутня електрика це не біда, у нас є автономні електростанції та генератори.

Металевий паркан в м. Київ - деякі поради:

Ціна на послугу Металевий паркан формується на підставі вашого ТЗ після прорахунку нашими менеджерами. Ми можемо гарантувати, що ціна для Металевий паркан не буде перевищувати середньоринкову в Києві, а якість вас порадує.

Як замовити послугу Металевий паркан в Києві

Замовити Металевий паркан у компанії Авалонінвест можна за телефонами в контактах, надіславши ТЗ на електронну пошту, або зв'язавшись з нами через месенджери.

Чому Київ замовляє Металевий паркан в Авалонінвест

Комплексне вирішення завдання у строк. Ми вирішуємо завдання металообробки і виготовлення виробів і конструкцій різної складності. Конструкторський відділ опрацьовує запити на якісному інженерному рівні.