Бак розширювальний

Бак розширювальний

Будь-який носій тепла має різні фізичні властивості, запобігають стискання. Коли об'єм рідини зменшується навіть на невелику кількість, відразу відбувається стрибок тиску. Тому необхідно додатково встановлювати розширювальні баки з металу, щоб теплоносій 'дихав', і щоб уникнути перевантажень.

Виготовлення розширювального бака

Металеві розширювальні баки – безумовно обов'язковий до встановлення в опалювальних системах елемент, який здатний забезпечити безпеку і великий термін експлуатації. Основна функція – це розширення при нагріванні матеріалів, що в подальшому допомагає запобігати розгерметизацію трубопровідних систем і контролює скачки тиску. Розширювальні баки з алюмінію та іншого якісного металу дозволять будь-яких систем, де вони застосовуються служити довго і без будь-яких істотних проблем.

Види металевих розширювальних баків, які ми виготовляємо

В цілому розширювальні баки з нержавіючої сталі можна відрізняти за ємності або експлуатаційного обсягом, вибираючи потрібний варіант під самі різні системи.

Виготовлення розширювальних баків з металу для води, передбачає конструктивну відмінність, що проявляється вибором закритого або відкритого типу. А також додаткових модифікацій, які притаманні тільки розширювальним баків закритого типу: зі знімної та незнімної мембраною.

Замовити металеві розширювальні баки відкритого типу – це надійність, дешевизна і легкість у виробництві, при всій простоті установки і без потреби техобслуговування. Взагалі такий розширювальний бак представляє собою відкриту ємність з підключенням системи опалення знизу. Не вимагає використання насоса, тому як рух здійснюється по природній конвекції. Правда є і негативні сторони такого типу розширювальних баків: через відкритість, гаряча рідина при контакті з атмосферним повітрям випаровується і насичується киснем. Однак виправляється це досить просто – використанням кришок і додаванням в рідину харчового масла, для утворення плівки захищає від контактів з атмосферним повітрям.

Виготовлення розширювальних баків з нержавіючої сталі для води на замовлення, закритого типу вибирають найбільше. Конструкція передбачає дві герметичні камери з еластичною мембраною і насосом. Такі баки мають менші розміри виробу і труб, мінімальні втрати теплових якостей без випарів і роботі при високих тисках.

Як замовити розширювальні баки з металу

Замовити виготовлення розширювальних баків з алюмінію можна заздалегідь, вибравши тип та вигляд виробу, та погодити з виробником розміри. Якому виду віддати перевагу залежить тільки від покупця, так як обидва гарні і надійні.

Бак розширювальний в м. Київ - деякі поради:

Ціна на послугу Бак розширювальний формується на підставі вашого ТЗ після прорахунку нашими менеджерами. Ми можемо гарантувати, що ціна для Бак розширювальний не буде перевищувати середньоринкову в Києві, а якість вас порадує.

Як замовити послугу Бак розширювальний в Києві

Замовити Бак розширювальний у компанії Авалонінвест можна за телефонами в контактах, надіславши ТЗ на електронну пошту, або зв'язавшись з нами через месенджери.

Чому Київ замовляє Бак розширювальний в Авалонінвест

Комплексне вирішення завдання у строк. Ми вирішуємо завдання металообробки і виготовлення виробів і конструкцій різної складності. Конструкторський відділ опрацьовує запити на якісному інженерному рівні.