Коньок даху

Коник для даху, виготовлення на замовлення з оцинковки, жерсті, нержавійки, фарбованого листа чи будь-якого іншого листового матеріалу.

Якісно і швидко виконаємо Ваше замовлення.


Коньок даху виконує захисну функцію сктыка покрівлі. Покрівельний коник запобігає потраплянню вологи і зраджує даху завершений вигляд. Коньок даху може бути виготовлений з будь-якого листового матеріалу, мати будь-який колір підходящої вашої покрівлі, а так само мати найрізноманітнішу форму.

Ми якісно і в строк виконуємо бляшані роботи будь-якої складності і практично з будь-якого матеріалу.

Замовити коник для даху

Замовити коник для даху ви можете зателефонувавши за контактним телефоном нашим фахівцям і з'ясувати всі питання, що цікавлять Вас. Отримавши детальну консультацію під'їхати до нас в офіс і зробити замовлення на виготовлення коника даху.

Монтаж коника даху

Ви так само можете замовити монтаж коньок даху і наші майстри виїдуть на об'єкт і швидко змонтують коньок даху на Вашій покрівлі. Наш досвід монтажу добірних елементів покрівлі є запорукою того, що покрівля у вас буде служити дуже довго. Ми надаємо гарантію на всі види робіт.

Коньок даху в м. Київ - деякі поради:

Ціна на послугу Коньок даху формується на підставі вашого ТЗ після прорахунку нашими менеджерами. Ми можемо гарантувати, що ціна для Коньок даху не буде перевищувати середньоринкову в Києві, а якість вас порадує.

Як замовити послугу Коньок даху в Києві

Замовити Коньок даху у компанії Авалонінвест можна за телефонами в контактах, надіславши ТЗ на електронну пошту, або зв'язавшись з нами через месенджери.

Чому Київ замовляє Коньок даху в Авалонінвест

Комплексне вирішення завдання у строк. Ми вирішуємо завдання металообробки і виготовлення виробів і конструкцій різної складності. Конструкторський відділ опрацьовує запити на якісному інженерному рівні.